únik oleje

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
LosPetrik
Příspěvky: 17
Registrován: stř čer 18, 2014 15:08

únik oleje

Příspěvek od LosPetrik »

Čaute všeci. Tak přestávám být šťastným majitelem cruze 2.0 VCDi a stávám se hodně nasraným majitelem. Vezl jsem včera na poslední garančku auto do servisu. Po chvíli mi volali že mi ji neudělají, protože mi někde ze spod ze strany rozvodů uniká olej. Je to celkem dost zastříkané od oleje. Ale olejová vana se zdá být suchá a kladky řemene které jdou vidět jsou taky suché. Má s tím někdo zkušenost? Mám nalítané 75 000 a je dost divné že někde jebne těsnění nebo gufera rozvodů. Dík za názory.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tsoenami
Příspěvky: 707
Registrován: pát srp 05, 2011 08:30
Bydliště: Prostějov

Re: únik oleje

Příspěvek od Tsoenami »

LosPetrik píše:Čaute všeci. Tak přestávám být šťastným majitelem cruze 2.0 VCDi a stávám se hodně nasraným majitelem. Vezl jsem včera na poslední garančku auto do servisu. Po chvíli mi volali že mi ji neudělají, protože mi někde ze spod ze strany rozvodů uniká olej. Je to celkem dost zastříkané od oleje. Ale olejová vana se zdá být suchá a kladky řemene které jdou vidět jsou taky suché. Má s tím někdo zkušenost? Mám nalítané 75 000 a je dost divné že někde jebne těsnění nebo gufera rozvodů. Dík za názory.
Ahoj možné je vše a to že soudruzi na něco zapoměli je také možné :lol:.Nechápu proč ti servis odmítá opravu?Já měl s motorem od oleje také problém a byla to nejdřive asi :idea: prasárna v Korei a poté ještě větší v Brně v Chevroletu kde mi to "omázli"silikonem a doufali že si toho nevšimnu :twisted: V olomouci na mé upozornění že mam motor od oleje vše řešili v záruce.Problém byl v těsnění mezi blokem a vanou a následné profesionální opravě v Brně. :lol: držím palce :PP:
Přílohy
0VWr6RUYqgVVN9SMAOlejgLo_gubpuoIsyubObNWtY42wYcSDCfS32pZrGN25bjvs3HEe70 (1).jpg
renault 11.renault19
škoda octavia 1.9 tdi
škoda superb 1.9 pdi
seat alhambra 1.9pdi
chevrolet Orlando 2 vdci 163ps bílá
Odpovědět

Zpět na „Diesel“