Lanos central

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ryder
Příspěvky: 13
Registrován: ned kvě 22, 2011 12:09
Bydliště: Bratislava

Lanos central

Příspěvek od Ryder »

Zdravim, vedel by mi niekto povedat kde sa nachadza riadiaca jednotka centralu v lanose?
Daewoo Lanos 1.6l 16V SX 1999, 3 dver. hatchback
el. predne okna, el. prave zrkadlo, el. antena, klima , predne-zadne hmlovky
Reklama
 

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Re: Lanos central

Příspěvek od Blue Lanos »

To netusim aku jednotku myslis?? Ja mam jednotku centralu pod volantom ale to preto lebo central mam na DO ale standardne od vyroby som mal len klucom a zadnu RJ som nikde nemal...
DO na central mam uz asi 13r.
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Ryder
Příspěvky: 13
Registrován: ned kvě 22, 2011 12:09
Bydliště: Bratislava

Re: Lanos central

Příspěvek od Ryder »

Blue Lanos píše:To netusim aku jednotku myslis?? Ja mam jednotku centralu pod volantom ale to preto lebo central mam na DO ale standardne od vyroby som mal len klucom a zadnu RJ som nikde nemal...
DO na central mam uz asi 13r.
Pretoze sa mi posral hlavny motorcek (nezamyka cize ostatne dvere nereaguju) a objednal som si komplet sadu aj s motorcekmi a aj DO, a chcem vymenit iba motorcek vo vodicovych dverach a ostatne by som tam nechal a len ich napojil na tu novu RJ, preto chcem vediet kde tie povodne kable koncia.
Daewoo Lanos 1.6l 16V SX 1999, 3 dver. hatchback
el. predne okna, el. prave zrkadlo, el. antena, klima , predne-zadne hmlovky
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1517
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Lanos central

Příspěvek od LordMMX »

treba ísť po kábli ... stačí pozrieť farbu káblov, potom v interieri pri nohách vodiča odkryť koberec a nájsť káble ktoré sú rovnakej farby a vedú smerom k dverám...

v nexii je RJ centrálu pod RJ motora v interieri pri nohách spolujazdca.... v lanose netuším.
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Re: Lanos central

Příspěvek od Blue Lanos »

Standardne montovany central v Koreii neobsahoval motorcek soferovych dveri! Mal som tam len 3ks pri 4dv. sedane 5dv. mal tusim 4ks aj na dverach kufra ale soferove dvere boli bez motorceka.
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Ryder
Příspěvky: 13
Registrován: ned kvě 22, 2011 12:09
Bydliště: Bratislava

Re: Lanos central

Příspěvek od Ryder »

Okej, tak to rozmontujem a pokukam co a ako, a diky za odpovede -i
Daewoo Lanos 1.6l 16V SX 1999, 3 dver. hatchback
el. predne okna, el. prave zrkadlo, el. antena, klima , predne-zadne hmlovky
Warkoc
Příspěvky: 3
Registrován: úte pro 27, 2016 19:27

Re: Lanos central

Příspěvek od Warkoc »

Zdravím chlapi prosím vás potřeboval schéma centralního modulu z Lanose nevíte prosím kde bych jej sehnal montuji si dalkač a nějak mi to nefunguje buď se mi auto jen zamyká a nebo jen odemiká potřeboval bych schéma té jednotky hledal jsem na netu ale nenašel jsem
Warkoc
Příspěvky: 3
Registrován: úte pro 27, 2016 19:27

Re: Lanos central

Příspěvek od Warkoc »

Tak děkuji za rady panu Karol W. dokoupil jsem pětivodičový motorek napojil jsem ŘJ dálkového ovládání na vodiče originálního centrálu ve dveřích řidiče a centrál funkční :) jen musím ještě přijít na to proč se mi to tak rychle automaticky zamyká :D ale to už je má starost :) Hlavně děkuji za rady -i
Odpovědět

Zpět na „LANOS“