SHELL vs OMV

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: SHELL vs OMV

Příspěvek od Boeing737 »

To že je to to isté vieme už dávno...na nete boli rôzne testy,kde sa to testovalo.
Nie je to až na 100% to isté,ale sú tam minimálne zmeny.
Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: SHELL vs OMV

Příspěvek od smire666 »

Takéto testy sú vysoko objektívne, ako napríklad nedávny test "rodinných vozov," kde Lodgy suverénne porazil napr. Cruze, čo sú jemne povedané dosť odlišné kategórie áut..... :| :| :|
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: SHELL vs OMV

Příspěvek od Boeing737 »

To je jedno... môj test a moja peňaženka volia OMV. Možno u iného auta vyhrá SHELL a tretieho majitela Slovnaft,ale pre mňa OMV.
Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
Uživatelský avatar
Veruli2
Příspěvky: 567
Registrován: ned bře 18, 2012 19:07
Bydliště: JmK

Re: SHELL vs OMV

Příspěvek od Veruli2 »

Na Meganu jsem většinou tankovala u EuroOil a OMW co jsem přesedlala na Shell měla jsem větší dojezd, za to když tankuji na Shellu do Avea, řekla bych, že dojezd je daleko menší. Budu ještě Aveo sledovat.
Renault Megane 1,4, r.v. 1998, Šedý blesk, dokud stále jezdí - nevzdám se ho
Chevrolet Aveo 1,2 16V r.v. 2011, mimísek
Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: SHELL vs OMV

Příspěvek od Rudolf Š. »

My pořád tankujeme u Albertu a pohoda, jednou jsme vzali na Shell a auto vůbec nejelo, cukalo to a chcípalo -P -P -P
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
Uživatelský avatar
Mysho09
Příspěvky: 36
Registrován: stř kvě 11, 2011 13:34

Re: SHELL vs OMV

Příspěvek od Mysho09 »

Caute chalani, muzi, pani, damy :)

Len take drobne echo pre tych, ktori tankuju Shell a maju na Slovensku operatora O2 - http://www.o2superzona.sk/detail-chutovky?treat=7042963

Zlava 8 centov na premiove palivo a 4 centy na bezne palivo - na jednu nadrz sa usetri tak 5€, nie je to moc ale ked clovek jazdi vela a casto aj to sa nazbiera. :)
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: SHELL vs OMV

Příspěvek od smire666 »

Iná možnosť: 8 a viac centov na liter ušetriť pri bežnom palive v Österreich-u...
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: SHELL vs OMV

Příspěvek od Joztar »

smire: tam bude aj kvalitnejsie zradlo pre auticka nez u nas ...

ja zatial tankujem vatsinou metro a sem tam OMV ale to len vynimocne ked uz nestiham ist do metra ... rozdiel je stale 5-6 ojro ked v metre natankujem oproti inym benzinkam ... + pridavam stale VIF ... zatial som spokojny
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: SHELL vs OMV

Příspěvek od Boeing737 »

Napr.na letisku behajú cisterny len OMV,ale je to v podstate susedný areál letiska,tak asi to majú blízko.
Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: SHELL vs OMV

Příspěvek od Serpico »

Docent:
Pak je ovšem otázka, proč má německá firma smlouvu s rakouskou, že? BTW pro zavilé příznivce Shellu: z podnapilé obsluhy stanice na jižní Moravě nedávno vypadlo, že obsah nádrží obyčejné 95 a slavné V-Power je naprosto stejný, liší se jen cenou...

... a to je právě podstata věci - kde se dolévají aditiva na čerpačkách anebo v Čepru před rozvozem ( nevím ), nakonec alvin upozornil na známou věc a tedy ruská ropa je sirnatější a horší pro další zpracování je tady ovšem Ingolstat a že by promíchání..., těch atributů je mnohem více. Jak jsem už jednou napsal měl jsem na SHELL nitro nižší spotřebu ( dle tankování, ostatní je jenom subjektivní dojem, jelo to líp ale nebylo to na válcích ) během dvou měsíců na starej káře nessí ale ovlivňuje to samozřejmě řekněmu kulantně poctivost a kázeň na té, které pumpě. Teď mám novou iluzi a to " Pečeť kvality " nálepka na pumpě s údajně čtrnáctidenní kontrolou kvality. Nicméně peníze - kšeft jsou až na prvním místě a to právě u pumpařů. Mám na mysli zaměstnace a ty majitel zrovna nepřeplácí mzdou.

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Mefisto
Příspěvky: 523
Registrován: stř lis 07, 2012 20:38
Bydliště: Brünn

Re: SHELL vs OMV

Příspěvek od Mefisto »

No dodavaj se na cerpacku jiz s aditivy.
Ale po laboratornich testech beru u zelvy jen tu fuel save . V power cenove neodpovida rozdilu.
Jinak beru vervu diesel(ta vsak ma obrovske mnozstvi zvysovace cetanoveho cisla) maximalne OMV maxx motion ktera se dovazi.
Zelvi v power jen v zahranici :mrgreen:
Uživatelský avatar
rengeacz
Příspěvky: 26
Registrován: sob čer 25, 2011 06:11
Bydliště: rychnov nad kněžnou cz

Re: SHELL vs OMV

Příspěvek od rengeacz »

Mefisto píše:No dodavaj se na cerpacku jiz s aditivy.
Ale po laboratornich testech beru u zelvy jen tu fuel save . V power cenove neodpovida rozdilu.
Jinak beru vervu diesel(ta vsak ma obrovske mnozstvi zvysovace cetanoveho cisla) maximalne OMV maxx motion ktera se dovazi.
Zelvi v power jen v zahranici :mrgreen:
No protože jsem kousek od hranic PL tak asi 50 na 50 beru u nás,, benzina ,,a polský,, orlen ,,na polský se zdá že auti jede lépe.Jestli to ale není tím že tam je o cca 3kč levnější.Ovšem když jsem jezdil na UA tak na jejich ,,primus,, jela nubira jak divá a o felicii ani nemluvě ta jela plně naložená 160km\h při spotřebě 6,5l.
2x škoda 105, škoda forman,felicia com. 1.3 mpi,nubira 1.6 16 v,aveo 1.2 16v
Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: SHELL vs OMV

Příspěvek od Boeing737 »

Ja som bol na Volve v St.Petersburgu a dosť som mal problém zohnať diesel.
Keď som ale natankoval na neznámej pumpe,kde stáli len kamióny,tak som žiaden rozdiel nezbadal /auto bez poškodenia :lol: /.Išlo a ide furt,ale pri dízlaku je to asi jedno -i
Možno je to len o reklame,placebo efekte a na niektorom aute to niečo spôsobiť môže....konkrétne moje Aveo má väčší dojazd na OMV,ale na spomínanom Volve /2,4 diesel/je úplne jedno či natankujem na Slovnaftke,OMV...alebo XY niekde v zahraničí....Zase to ale nemá háklivé trysky,ako napr. Ford a TDCI motory....záleží od konkrétneho vozidla.
Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Technická sekce“