Tažné zařízení

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Odpovědět
Martin26
Příspěvky: 111
Registrován: ned bře 27, 2011 17:35
Bydliště: Děčín

Tažné zařízení

Příspěvek od Martin26 »

Ahoj chtěl bych jsi dodělat tažné zařízení na svoje aveo,ale auto je ještě v záruce a na splátky,tak nevim jak to s tim chodí
Reklama
 

Matsonic
Příspěvky: 587
Registrován: sob říj 01, 2011 14:45

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od Matsonic »

Ja tohle vubec meresil. Z autosalonu jsem jel rovnou k HOOKovi a tam si nechal namontovat za 6tku tazny. Protozw za original bych to mel i s vlekem :grin:
Uživatelský avatar
rastom1556
Příspěvky: 425
Registrován: sob zář 17, 2011 20:06
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od rastom1556 »

Keď som auto kupoval, hneď som sa s predajcom dohodol, že tam namontujú ťažné. K cene auta pripočítali 300,-€ za ťažné.
Nemal by s tým byť problém, keď to bude mať homologizáciu. Pre istotu by som zavolal do servisu, čo na to oni.
Obvolaj aspoň 2 alebo 3 autorizované.
To moje ťažné má v homologizácii, že je pre typ automobilu Chevrolet AVEO 4dv. vyrábané od r. 2006.

Má to upozornenie, že montáž môžu vykonávať len odborní pracovníci zaškolení dovozcom týchto typov ťažných zariadení.
Takže na servise nezáleží, ide o kvalifikáciu pracovníkov na daný typ ťažných zariadení.
A aby ťažné bolo aj pre daný typ vozidla.
Biele Aveo Sedan komfort 1.4 16V 69kW r.v.2009 , kúpené 5/2009
Uživatelský avatar
Baryk
Příspěvky: 151
Registrován: stř bře 03, 2010 12:59
Bydliště: Pardubice

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od Baryk »

Když jsem objednával Avejko, chtěl jsem, aby mi namontovali tažné zařízení. Chtěli za to příplatek 6 800,- Kč. Za tu cenu jsem to odmítl. Trochu jsem posurfoval na netu a objednal si tažné zařízení za 2 661,- a k tomu zástrčku a dráty za 170,- Kč. Sám jsem si vše na auto namontoval. Při přihlášení TZ na EMV jsem předložil typový list, který jsem k TZ dostal při prodeji. Protože montáž TZ neprovedla firma, mající k tomu oprávnění, byl jsem poslán na STK, kde technik pohledem prohlédl namontované TZ a zkontroloval zapojení zástrčky na TZ. Zde jsem zaplatil 100,- Kč a na EMV 50,- Kč za zapsání změny do TP. Auto je dosud v záruce, byl jsem na 3 garančkách a žádný problém. A proč také, že. Tažné zařízení bylo určeno pro Chevrolet Aveo SDN, bylo pro něj homologováno a montáž byla provedena bez závad.
AVEO sedan 1,2 16V / 72856 km
Spotřeba: 4,7 až 5,9 l/km
Martin26
Příspěvky: 111
Registrován: ned bře 27, 2011 17:35
Bydliště: Děčín

Tažné zařízení

Příspěvek od Martin26 »

Ahoj máte někdo zkušenosti s montáží tažného zařízení.Mam Aveo 1.4 sedan r.v.2010

Proč zakládáš další stejné téma? Sloučeno a používej nejdřív tlačítko "Hledat" :PP:
Martin26
Příspěvky: 111
Registrován: ned bře 27, 2011 17:35
Bydliště: Děčín

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od Martin26 »

Zapojení káblíků od zátrčky je jen na na světla v autě,není tam žádná datová zběrnice nebo tak kvůli počítači.Díky
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Technická sekce“