moje avejko

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: moje avejko

Příspěvek od -peha- »

Môže to fakt závisieť od dennej výroby lebo zoberme len ten PC v AVEU tak na zahraničných cestách to má normálne a tady to vetšinou zakryli tým plastom a to isté je otváranie kufra a tak sa nečudujme že aj svetla majú všeliako veď na Oktávkách je to normálné že sa to dá nastaviť softvérom ale Já má Tour s dobrou výbavou ale nastaviť mi to nevedeli a kolega má ten istý ročník 1,4 s klučkami na oknách a tomu to ide tak neviem ako sa výrobca staví k svojim modelom ale asi cena určuje to čo máme,proste sa to odvíja od motora čiže moja 1,9 TDi je podstatne drahšia ako 1,4 MPi no a aby cena nebola až taká priepastná tak proste z drahšiej dačo uberú a do lacnejšiej pridajú :D
Ješte porovnanie tak Š -Oktávia Tour 2 s rovnakým motorom ale jedna má PC a druhá nie ale ta čo nemá PC má tempomat a druhá nie no za príplatok to dorobia a cena je u oboch komponentou skoro identická :lol:
Proste nemôžeme mať všetko hneď naraz ale postupne nám to radi dorobia :D
Reklama
 

saamm
Příspěvky: 818
Registrován: úte led 13, 2009 19:21
Bydliště: Kraj - Zlín

Re: moje avejko

Příspěvek od saamm »

K tomuto tématu: moje světla?
Spínací skříňka: bez klíče – přepínač světel na poloze 2 potkávací = nesvítí
Spínací skříňka: klíč je pouze zasunut – přepínač světel na poloze 2 potkávací = svítí parkovací,
Spínací skříňka: klíč je na poloze 1 – přepínač světel na poloze 2 potkávací = svítí potkávací světla,
Spínací skříňka: klíč je na poloze 1po startu – přepínač světel na poloze 2 potkávací = svítí potkávací světla
-P Při startu se světla -P NEVYPNOU STARTUJI S ROŽLÍMA SVĚTLAMA. -P

člen AVEO Fanclubu č.4

Od 27.5. 2014 již jenom člen.
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: moje avejko

Příspěvek od Scorpion.11 »

Mám to stejný co Saamm :lol: Jinak ty světla si zapínáš sám a to buď otočíš a zapneš na automatické zapínání světel a nebo vypneš a máš manuální zapínání světel -i :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
jamal89
Příspěvky: 2065
Registrován: stř srp 05, 2009 21:40
Bydliště: Vinodol okr.Nitra

Re: moje avejko

Příspěvek od jamal89 »

ja to robim tak ze vzdy pri starte bud rano v garazi alebo v zime startujem tak ze dam si len parkovacky a potom ako nastartujem hned prepnem
ex 1x lada 2105 1,3...teraz 1,2 72k silver, komfort,
SS ,MOMO Corse,continental,WM sport,Sony,Sal,Hertz,
cutsprings
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: moje avejko

Příspěvek od Scorpion.11 »

Jinak jsem se díval, že Aveo 3dvéřové i 5dvéřové a taktéž Cruze, Spark, Captiva už má v základní výbavě i Denní svícení :lol: Proč, ale sedan to zatím ve výbavě nemá -P z jakého důvodu :?
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: moje avejko

Příspěvek od ladinek »

scorpion 11 nevím jak ty ale mě to svítí na první poloze automaticky a vypnout to nejde tak to je asi to dení svícení xwing to tak má taky mám ještě k tomu štelování rychlosti ciklovače stěračů,tím mou debatu o světlech uzavírám :mrgreen:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Re: moje avejko

Příspěvek od mino »

Podla mna preto lebo sedan sa vyrába dlhšie bez zmeny ako dajme tomu nový Aveo HB či už 3 alebo 5 dverák, ktorý pešiel omladzovacou kurou v roku 2008.
Škoda Roomster TSI
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: moje avejko

Příspěvek od Scorpion.11 »

ladinek píše:scorpion 11 nevím jak ty ale mě to svítí na první poloze automaticky a vypnout to nejde tak to je asi to dení svícení xwing to tak má taky mám ještě k tomu štelování rychlosti ciklovače stěračů,tím mou debatu o světlech uzavírám :mrgreen:
Vždyť přece s páčkou pootočíš na OFF (pokud to tam máš) což je vypnutí automatického svícení :lol:
Asi něco takovýho - Obrázek
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: moje avejko

Příspěvek od ladinek »

takovou páčku ale nemám -i
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: moje avejko

Příspěvek od PETO »

ladinek píše:takovou páčku ale nemám -i


:lol: Asi nemáš predné hmlovky . ;)
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: moje avejko

Příspěvek od ladinek »

už to prostě řešit nebudu,vím že OFF je vypnuto ,ale mě to svítí i na off prostředek parkovačky a vrch je s osvětlením interiéru a pohasnutím radia,hotovo basta,nejsem už zvědavej na nějaký chytrý řeči a pod.Jak psal samm není to téma Moje světla .konečník :twisted:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
xwing
Příspěvky: 1358
Registrován: pát čer 26, 2009 17:06
Bydliště: Bratislava

Re: moje avejko

Příspěvek od xwing »

Scorpion.11 píše:
ladinek píše:scorpion 11 nevím jak ty ale mě to svítí na první poloze automaticky a vypnout to nejde tak to je asi to dení svícení xwing to tak má taky mám ještě k tomu štelování rychlosti ciklovače stěračů,tím mou debatu o světlech uzavírám :mrgreen:
Vždyť přece s páčkou pootočíš na OFF (pokud to tam máš) což je vypnutí automatického svícení :lol:
Ale houby...
V OFF polohe s klucikom v zapalovani a vypnuty motor svietia parkovacky, pri beziacom motore normalne svietia hlavne svetla, ale nesvieti palubovka.
Proste ked bezi motor, tak nemate sancu vypnut uplne svetla a ked chcem parkovacky musim prepnut na tu druhu polohu.
Tretia poloha je nocne svietenie, cize svieti uz aj palubovka.
Chevrolet AVEO Hatchback (5dv.) 1,4 16V 74 kW/100k, Eco-Tec, r.v.2008
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Re: moje avejko

Příspěvek od mino »

Už to tu bolo pár x poppísané ako to funguje. Ja to mám presne tak ako Xwing a Ladinek. Máme to na 2 autách takto na ostatných klasika vypnuté parkovačky a hlavné potom.
Škoda Roomster TSI
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: moje avejko

Příspěvek od Scorpion.11 »

xwing píše:Ale houby...
V OFF polohe s klucikom v zapalovani a vypnuty motor svietia parkovacky, pri beziacom motore normalne svietia hlavne svetla, ale nesvieti palubovka.
Proste ked bezi motor, tak nemate sancu vypnut uplne svetla a ked chcem parkovacky musim prepnut na tu druhu polohu.
Tretia poloha je nocne svietenie, cize svieti uz aj palubovka.
;) Tak jsem to byl pro jistotu odzkoušet a...
při otočením na OFF tak jak při zasunutí klíčku či pootočením klíčku nebo při nastartováním mě osobně světla nesvítí a pukud běží motor tak klidně můžu zhasnout světla bez problému :lol:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
xwing
Příspěvky: 1358
Registrován: pát čer 26, 2009 17:06
Bydliště: Bratislava

Re: moje avejko

Příspěvek od xwing »

Scorpion.11 píše:
xwing píše:Ale houby...
V OFF polohe s klucikom v zapalovani a vypnuty motor svietia parkovacky, pri beziacom motore normalne svietia hlavne svetla, ale nesvieti palubovka.
Proste ked bezi motor, tak nemate sancu vypnut uplne svetla a ked chcem parkovacky musim prepnut na tu druhu polohu.
Tretia poloha je nocne svietenie, cize svieti uz aj palubovka.
;) Tak jsem to byl pro jistotu odzkoušet a...
při otočením na OFF tak jak při zasunutí klíčku či pootočením klíčku nebo při nastartováním mě osobně světla nesvítí a pukud běží motor tak klidně můžu zhasnout světla bez problému :lol:
Inymi slovami... Tvoje Avejko nema denne svietenie ;)
Chevrolet AVEO Hatchback (5dv.) 1,4 16V 74 kW/100k, Eco-Tec, r.v.2008
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Club Cars - Auta členů“