Spínač světel zpátečky

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
rolos2
Příspěvky: 70
Registrován: sob kvě 02, 2009 13:10
Bydliště: Svitavy

Spínač světel zpátečky

Příspěvek od rolos2 »

Nevíte někdo kde mám hledat spínač světel zpátečky???? občas mi světla zpátečky svítí a někdy ne.Hledal jsem to kolem táhel na převodovce(velice špatný přístup a hledání....) a potom v tunelu pod řadící pákou a nikde ho nemůžu najít díky
Reklama
 

Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: Spínač světel zpátečky

Příspěvek od pejee »

Já bych ho hledal na převodovce, když otevřeš kapotu tak by mohl jít i vidět, koukneš mezi hadice na převodovku a povede tam kabel někde :) Nebo vytočit kola do leva a nakouknout z boku do motorového prostoru
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
rolos2
Příspěvky: 70
Registrován: sob kvě 02, 2009 13:10
Bydliště: Svitavy

Re: Spínač světel zpátečky

Příspěvek od rolos2 »

Jak jsem psal na převodovce jsem to hledal z vrchu od motoru a nic neviděl,žádný káblík. Je tam teda šílený přístup a ještě tam mám namontované LPG, sundal i levé kolo, ale stejně z boku tam skoro vůbec není nic vidět, natož se tam nějak dostat, ani rukama.....
Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Spínač světel zpátečky

Příspěvek od rudla »

Musíš dát ruku dolů k převodovce mezi baterií a svíčkama. Tam to čidlo je. Je na něm kabel s konektorem :!:
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
rolos2
Příspěvky: 70
Registrován: sob kvě 02, 2009 13:10
Bydliště: Svitavy

Re: Spínač světel zpátečky

Příspěvek od rolos2 »

tak jsem dnes vymontoval baterku a odpojil a vyndal expanzní nádobku na chladící kapalinu, abych se tam pořádně dostal a ať sem hledal a rukou šmátral, tak jsem nikde na to čidlo ani káblík k němu nenarazil. Už jsem si ho i našel jak vypadá http://www.czdrafel.cz/spinac-zpetneho- ... -epi-p2717 .....
rolos2
Příspěvky: 70
Registrován: sob kvě 02, 2009 13:10
Bydliště: Svitavy

Re: Spínač světel zpátečky

Příspěvek od rolos2 »

Tak jsem ho konečně našel, já ho pořád hledal vzadu kolem táhel a on je zepředu převodovky od chladiče....
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: Spínač světel zpátečky

Příspěvek od pejee »

-i to by mě nenapadlo, že ho někdo bude hledat zezadu :D
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Spínač světel zpátečky

Příspěvek od rudla »

Kdo hledá tak určitě najde. Mě to na Tacumě taky někdy zablbne, ale ještě to neřeším.
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
rolos2
Příspěvky: 70
Registrován: sob kvě 02, 2009 13:10
Bydliště: Svitavy

Re: Spínač světel zpátečky

Příspěvek od rolos2 »

no mě to taky blblo sem tam , až jsem po ránu ve tmě nacouval v tlačenici při výjezdu z parkoviště do borce, když se mi zpátečka nerožla, já borce přehlídl a on zase neviděl světla že vycouvávám....Takže to rozhodlo spínač vyměnit
Odpovědět

Zpět na „TACUMA/REZZO“