Evanda LPG

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Evanda LPG

Příspěvek od Hanzy »

Mam dotaz asi je jasne ze nejvice na Pehacka,co by si dal za system LPG do Evandy asi sekvenci co myslis?Nejlip s moznosti zvyseni vykonu na LPG je mozno neco navrhni co s tim... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No jasne tady u nás mám teraz 4 Evandy a všetky majú sekvenciu od Lovteku ale ta posledná má už 4 radu a to je paráda takže pokud Ti mohu poradiť tak to to :lol: :lol: :lol:

http://www.hlpropan.cz/news8.htm



Dali sme to už do Mercedesu ML a to je 8 valec a má to aj jedna Evanda,no a fachčí to tak že výkonovo lepšie ako benzin to však neplatilo pri tom medvedovi ale není problém lebo to to zariadenie pokud by výkon na LPG nebol dostatočný tak prepne do benzinu a potom sa zasa vrátí na LPG a to tak že to ani nepostrehneš :lol: :lol: :lol: No asi tak to já pokud by som menil tak za tohle lebo som s tou Evandou asi týžden jazdil a je to neskutočné dokonca ani pri výfuku nepostrehneš že to ide na plyn :lol: :lol: :lol:

Na záver do EVANDY len sekvenciu :lol:
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

:D Prave v HL Propanuv Ostrave je byvala s fabii 14MPI jak doma a oni jsou z toho nestastni a nevi co s tim... :D Uz ji maji jak cernou muru a desi je ve snu a i sami ji volaji jestli ji to jezdi bo uz se boji... :D
Mno tak me se jedna i o servis nejbliz co mam tak montuji Elpigaz tak i tam se jeste poptam nebot navic je trochu znam a servis je tam suprovej a nekdy je to hlavne o servisu... ;)
Jinak i Lega jak nestiha prepina mi na BRC do benzinu a pak zpet na LPG hlavne jak je zima tak jako by nestihala vice pri vetsich rychlostech a nekdy me to stve nebot je problem vic nez 140km/h jet na LPG a pada to do benzinu...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Ten Elpigaz neznas?
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Elpigaz je pre nás ako BRC takže ho nepoznám a ani nechcem :D Akle pokud si sa pítal na radu tak nič iné do Evandy neviem iba sekvenc no a já by som tam po skúsenosti nič iné nedal :lol: :lol: :lol: Tento mrňavý kúsok ideme teraz montovať pozajtra do Alfi 3,0 :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Diky moc za info jeste je stejne cas nebot to budu resit asi as tak v breznu nebot drive to asi nebude vse hotovo...
Pozistuju vic jeste o Elpigazu nebot ten mam servis 2km od baraku kdezto na Lovtec 25km a dobry servis a blizko je dulezitejsi mozna nez rozdil v systemech ale jeste popatram... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jasne jo a spotreba toho Magicku je fgantázia lebo Evanda si berie 9 L po meste a boli s nou v Blave takže dlhá trasa a teraz sa drž 6,8 L na 100 km :lol: :lol: :lol: Takže já fakt velmi uvažujem o výmene systému,aj keď som velice spokojný tento mrňúz ma dostal :lol: :lol: :lol: Hele on je velký ako plechovka od red bulu :lol: :lol: :lol: No a síce máme servis ale na velké nastavenie musíme chodiť do KE a to je 70 km takže tých tvojich 25 je smiešné veď nabeháš dosť km aj tak no a pozeral som parametri Elpigasu a asi tak on je ako Trabant o proti Rolsu lebo výkonove je velmi dole a ani recenzie nie sú velmi pozitívné takže aby to nedopadlo blbo len pre ušetrení pár kaček no na druhú stranu ide o to ako dlho si juu chceš nechať takže rozhoduj ekonomicky :lol:
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Koukal jsem ten magic 3 je nejaka novinka ze to nemaji jeste ani v ceniku?V cem myslis vykonove jako pomer spotreba k vykonu?Jak to tam budu davat tak radeji urcite priplatim a dam tam to lepsi vo tom zadna... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jo jo je to fakt fešácká vecička a budeš frajer s LPG :lol: :lol: :lol: Normálne ma štve že financie ma nepustia ale už som tak dáko rozhodil siete že ako by som predal ten môj a šup tam Magic 3 :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Je hezke ze budu frajer ale v ce je lepsi nez ostatni?Pomer spotreba vykon?
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No asi najlepšie je prechod LPG-benzin on totiš odpája a zapája vstreky od 1-4 a to tak že odpojí 1 a pustí tam plyn a tak pokračuje čiže prechod je uplne nepoznaný nedá sa niako odhadnúť na čo ideš a spotreba je u neho zatial najlepšia no a macher zo softférom to dokáže dosť dobre naladiť takže ta Evanda čo je tu tak tam sa zatial nestalo že by skočila do benzinu ani keď ju vytočím na maximum a do kopca ide stále rovnako žiaden rozdiel v typu paliva :lol: :lol: :lol: Vieš ono já velmi sekvenciu v zime neužijem ale tenhle potvorík ma fakt dostal a láká a to hlavne tým ako sa správa je to momentálne asi to najlepšie lebo už ho vela dovozcou tady u nás nabízí a hele aj v CZ je všade :lol: :lol: :lol:

http://www.elpege.cz/lpg-novinky.html
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

To zni hodne dobre s tim postupnym prepinanim vstriku a jak je to s tim ladenim vykonu je mozno ho ladit na vyssi nez benzin?Jinak zeptam se tady he tam ted jezdim servisovat toz se poptam tam delaji asi vsechny systemy tak mi povi rozdily... :D
http://www.fedorauto.cz/index.php?nid=1 ... oid=832852
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Fúha Hanzy už viem čo je to Elpigas a Fúúúúúj už sme ho montovali lebo daktoré auta sa montujú retrofitom podla normy 115 a tam nám na Fábiu došla tahle sračka a múžem ťa ubezpečiť že horšie sme nevideli,a dokonca ten zákazník bol z Prešova to je asi 120 km a si predstav že debili nám zabudli poslať softvér na nastavenie a nik tu v okolí 200 km ho nemal takže chudák zákazník mal LPG namontované ale ten debilný sistém sa nedal rozchodiť ;) No ako som klikolna ten obrázok reduktora už som bol doma a ako vravý šéfík tak radši BRC Just ako to to to fakt pozri to stojí za to aj prepínač je fantastický a RJ ako z hračkárstva,horšie som ješte nevidel a dúfam že ho už neuvidíme ;)
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Jj diky moc dobre vedet nebot kazdy chvali co montuje aje to logicke a je dobre se poptat jinde kde maji trosku nadhled.Jeste se poptam pak pred rozhodnutim Fedora primo z prostejova nebot on dela tech systemu spoustu a zeptam se ho jednoduse co by si namontoval do sveho on a uvidime co mi odpovi... ;)
Videl si i motorka na lpg tam maji na strankach... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No videl som lebo som tu v servise a ako náhle šéfik videl ten Elpigaz tak sa nevedel za brucho držať lebo tolko problémou čo sme s ním mali tu ješte nebolo a tak mi hovoril že koho nemám rád nech mu ho odporučím :lol: :lol: :lol: Jo jinak sme pozerali ze Landirenzo má aj v CZ dosť vasokú cenu,takže asi stále sa drží ich kvalita ale oni používajú sekvenciu OMEGAS a mám taký dojem že aj keď je inovovaná tak na Metric 3 nemá a kvalitou je Lovtec na velmi dobrej úrovni :D U nich je dobrá kvalita,rýchlosť hociakej pomoci a hlavne cena takže si myslím že to je momentálne najlepšia volba :D
Odpovědět

Zpět na „EVANDA“