Hlasování "Srazy 2016"

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Chcete, aby se i nadále konali srazy, kde...

Anketa končí za úte lis 24, 2015 20:43

ANO - jarní a podzimní
12
29%
NE - nemám zájem
2
5%
jamí-Olšovec a podzimní-Piesočná
11
26%
Piesočná jarní i podzimní
5
12%
jamí-Jiný kemp a podzimní-Piesočná
4
10%
ANO - zavést klubový poplatek na uhrazení srazů
6
14%
NE - jsem zásadně proti
1
2%
ANO - rád bych se podílel na organizaci jarního/podzimního srazu NE - v žádném případě
1
2%
 
Celkem hlasů: 42

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Hanzy »

Jo v pohodě já od doby co mám rodinu tak jsem rád za každou volnou chvíli s ní.Každý to má jinak ale myslím že většina co ji má tak to má taky tak -i
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Boeing737 »

Všetci máte/máme pravdu. Každý sa na to pozerá inak,lebo niekto má rodinu a niekto nie. Ja som tiež rád,keď som s rodinou,ale vždy sa dá spojiť príjemné s užitočným.
Týmto pohľadom asi nepohrdne nikto-či má,alebo nemá rodinu.....
Přílohy
Kvačianska Dolina.jpg
Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Scorpion.11 »

To nemá chybu -i :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
pocinn
Příspěvky: 15
Registrován: čtv kvě 28, 2015 15:47
Bydliště: Contern

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od pocinn »

Pratele pozorne jsem si precetl vsechny vase nazory a jako neutralni strana muzu rici asi tolik.
1) Zapomente na stare spory a prijedte na Olsovec vsichni ,Letos uz je pozde na to hledat jiny kemp a uprimne ani nikdo lepsi misto momentalne nema . Na Olsovci se muzeme domluvit jakym smerem dal .
2) Pokud ocekavate super sraz a pritom potvrdi svou ucast jen par lidi pak nejde organizovat nic . Letos se do toho vkladam i ja a radi bychom vam pripravili male prekvaperni v podobe darku zdarma pro kazdeho ucastnika srazu ovsem bez toho ze budeme vedet kolik lidi ma o sraz zajem to opravdu nejde . Bylo by super kdyby jste dokazali odlozit stare neshody a prijeli na Olsovec letos vsichni a to vcetne sekce Frenstat . Tim by byla dana sance sednout si ke stolu a rozumne popremyslet jak to udelat aby byla vseobecna spokojenost . Otazkou ovsem je zda to dokazete . Srazy se delaji pro lidi a bez lidi to nejde ! Mozne je uplne vsechno pokud se na tom dohodnou lide neni problem udelat nalepky ,kalendare s vasimi vozy , klubove tricka , tombola ,vlajky ,sraz obohatit o jakoukoliv aktivitu souteze nebo cokoliv na cem se shodne vetsina z vas ale uznejte sami ze napriklad zajistit skakaci hrad pro deti nejde kdyz nikdo netusi zda nekdo s detmi vubec prijede ? Takte pro zacatek bych se chtel zeptat jste schopni aspon potvrdit svou ucast na srazu Olsovec 2016 ?
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Hanzy »

Všechno bylo bohužel už znovu vyřešeno ti co samopřevzali Olšovec se ho nechcou vzdát jak je vidět za žádnou cenu a tím pádem je to znovu uzavřená záležitost.Špatné místo špatný termín tudíž vyřešeno pojedem Frenštát možná Bojkovice nebo ještě mrknu vyřešeno :)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Petr S. »

pocinn píše:Pratele pozorne jsem si precetl vsechny vase nazory a jako neutralni strana muzu rici asi tolik.
1) Zapomente na stare spory a prijedte na Olsovec vsichni ,Letos uz je pozde na to hledat jiny kemp a uprimne ani nikdo lepsi misto momentalne nema . Na Olsovci se muzeme domluvit jakym smerem dal .
2) Pokud ocekavate super sraz a pritom potvrdi svou ucast jen par lidi pak nejde organizovat nic . Letos se do toho vkladam i ja a radi bychom vam pripravili male prekvaperni v podobe darku zdarma pro kazdeho ucastnika srazu ovsem bez toho ze budeme vedet kolik lidi ma o sraz zajem to opravdu nejde . Bylo by super kdyby jste dokazali odlozit stare neshody a prijeli na Olsovec letos vsichni a to vcetne sekce Frenstat . Tim by byla dana sance sednout si ke stolu a rozumne popremyslet jak to udelat aby byla vseobecna spokojenost . Otazkou ovsem je zda to dokazete . Srazy se delaji pro lidi a bez lidi to nejde ! Mozne je uplne vsechno pokud se na tom dohodnou lide neni problem udelat nalepky ,kalendare s vasimi vozy , klubove tricka , tombola ,vlajky ,sraz obohatit o jakoukoliv aktivitu souteze nebo cokoliv na cem se shodne vetsina z vas ale uznejte sami ze napriklad zajistit skakaci hrad pro deti nejde kdyz nikdo netusi zda nekdo s detmi vubec prijede ? Takte pro zacatek bych se chtel zeptat jste schopni aspon potvrdit svou ucast na srazu Olsovec 2016 ?
Víš problém je v tom,že lidi co pojedou do Frenštátu na Olšovec nechtějí a jak už napsal Hanzy je to opět tam kde to bylo. Co víc dodat?
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
pocinn
Příspěvky: 15
Registrován: čtv kvě 28, 2015 15:47
Bydliště: Contern

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od pocinn »

Tak pokud to půjde tímto tempem dal vše vyřešeno aniž by se nějaká debata vůbec vedla pak se nic nezmeni vy nemáte dost lidí na Frenštát na Olšovec taky nechodí tím pádem tolik kolik by mohlo a nespokojenost lidí jen roste . všichni mluvite o srázech ale přitom to sotva přežívá přitom všichni dobre víte že tím roztrhanim klubu jste nejvíc ublížili samy sobě. Jak jsem psal neznám všechny podrobnosti toho sporu ale pokud nedokážou obe strany překlenout ty staré spory tak budete donekonečna místo srázu pořádat setkání přátel . Smim se zeptat jakou šanci mají lidé přijet na sraz do Frenštátu když nefunguje ani ta základní propagace kde by se lidé dozvěděli že se vůbec něco koná ? Lidé z Olsovce nejezdí do Frenštátu a z Frenštátu nejezdí do Olsovce přitom jsou všichni v jednom klubu není to sranda ? Pokud je to ale nepřekonatelný problém nutit vás nemohu jako sponzor jsem vás pozval do Olsovce přátelský sám za sebe tedy za pocinn car. Jestli me pozvání prijmete je už jen a jen na vás .
pocinn
Příspěvky: 15
Registrován: čtv kvě 28, 2015 15:47
Bydliště: Contern

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od pocinn »

Mužů se zeptat co je na Olsovci tak špatného že tam lidí jak pises nechtějí ? Je problém v kempu ? Nebo v čem ? Loni tam bylo docela živo .
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Petr S. »

pocinn píše:Tak pokud to půjde tímto tempem dal vše vyřešeno aniž by se nějaká debata vůbec vedla pak se nic nezmeni vy nemáte dost lidí na Frenštát na Olšovec taky nechodí tím pádem tolik kolik by mohlo a nespokojenost lidí jen roste . všichni mluvite o srázech ale přitom to sotva přežívá přitom všichni dobre víte že tím roztrhanim klubu jste nejvíc ublížili samy sobě. Jak jsem psal neznám všechny podrobnosti toho sporu ale pokud nedokážou obe strany překlenout ty staré spory tak budete donekonečna místo srázu pořádat setkání přátel . Smim se zeptat jakou šanci mají lidé přijet na sraz do Frenštátu když nefunguje ani ta základní propagace kde by se lidé dozvěděli že se vůbec něco koná ? Lidé z Olsovce nejezdí do Frenštátu a z Frenštátu nejezdí do Olsovce přitom jsou všichni v jednom klubu není to sranda ? Pokud je to ale nepřekonatelný problém nutit vás nemohu jako sponzor jsem vás pozval do Olsovce přátelský sám za sebe tedy za pocinn car. Jestli me pozvání prijmete je už jen a jen na vás .
Chlape to je na dlouho to vysvětlovat. Pročti si spíš starší témata a možná to pochopíš. Z jedné strany byla ochota se dohodnout,ale pokud druhá strana nechce,tak to prostě nejde. Do Frenštátu může přijet kdokoliv,nikoho neodmítáme!!!
Zkusím ti lehce naznačit,včem je problém proč lidi z Frenštátu nechtějí do Olšovce. Dříve se konávali srazy napohodu. Sešli se lidi,pokecali,udělala se spanilka. Ale nikdo z těch co jezdí do Frenštátu nejsou zvědaví na organizci tipu až písknu půjdete do leva,až písknu 2x půjdete do prava. Frenštát je o pohodě,o posezení s přáteli u piva a o dobré náladě. Prostě srazík na pohodu a alá Tuning párty. Ale už raději nebudu moc psát,nebo mě tu zase někdo sjede a vše co napíšu vymaže. Pokud chceš,přijed do Frenštátu,či na jiné místo,kde se bude letos konat sraz. Jsi vítán a rádi tě uvidíme.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Hanzy »

Pokud neznáš historii tak je to na dlouho...ve zkratce momentálně na Olšovec jezdí noví kteří se svezli a naskočili do jakoby tradice srazu v Olšovci který ovšem vznikl narychlo nouzově a nikdo to neřešil tak setrval i tak do doby než nadměrnou aktivitou se začali všude a do všeho montovat v té době nejvíc rozšířených Aveo aut nebo byla to v té době dobrá koupě na trhu a s tradičního srazu udělali údajně kvůli sponzorům nebo čemu nějakou grilpárty a tím to vše začalo...
V době kdy jsem neměl rodinu a děti bylo mi to jedno kde jedu a jestli spím v autě ale od doby kdy mám rodinu a požadavků starších na ubytování tak Olšovec tohle nesplňoval pro děti vůbec nevhodný a už vůbec není ničím zajímavý jak on tak okolí tak není žáden důvod tam jezdit víc než jsem tam myslím 3 roky byl.
Byla tady snaha i dohoda ale z nějakého pro mě nepochopitelného důvodu jak vidíš do dnes neřešitelná a to jednoduchou formou vybrat nové neutrální místo které bude vyhovovat a jak roky jsem říkal posunout termín co nejvíc do léta jak je Frenštát těsně před letní sezonou z důvodu větší pravděpodobnosti lepšího počasí nebo už i v tom termínu v Baldovci na srazu sněžilo.
Do Frenštátu jezdí stará skupina lidí která jezdila i před Olšovcem a zpočátku i tam která se nenechala jak někteří otrávit a nejezdí nikam a mě už po několikáté snaze je to taky jedno jestli nás přijede pár nebo více.
Máš to kousek podle značky Zlínský kraj tak se zastav pravděpodobně do Frenštátu bude oznámeno tady jako vždy takže to že nefunguje propagace je mylná informace samo že to iž ze zmíněných důvodů nikdo nehrotí.Asi tak tochu stručně :D :D :PP:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
pocinn
Příspěvky: 15
Registrován: čtv kvě 28, 2015 15:47
Bydliště: Contern

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od pocinn »

Tak nebudu vam delat soudce jen mohu rict ze na to same jsem se ptal v Olsovci a nemaji problem si s vami sednout ke stolu a probrat to. Asi se shodneme na tom ze je to skoda ze je to takhle roztrhane a asi vsichni tusime ze pokud by se dal klub dohromady mohly by byt srazy daleko lepsi . ( jak ty vase ve Frenstatu tak ty v Olsovci Kazdy ma neco a pokud by se to dalo dohromady lide a klub jako takovej by na tom jen ziskal. Jinak do Frenstatu to mam kousek no asi 1000 km ziji v Luxembursku :D znacky jsem si nechal ceske kvuli danim. :lol: Ale pokud budu vedet kde kdy a budu to vedet zavcasu pak mozna vas sraz navstivim rad se podivam jak se to dela jinde. Presto si myslim ze nejlepsi cesta by byla sjednotit klub protoze jak vidim neni zadny zasadni problem jde spis jen o to sednout si a promluvit si a najit spolecne reseni.
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od Hanzy »

To možná řekl někdo tobě že nemají problém ale realita je jiná.Já jsem chtěl přesně jak píšeš i z těch uvedených důvodů přínosu se domluvit bohužel i po příslibu to nedodrželi a vymlouvali se jeden na druhého že s ním to dohodnuto nebylo a přitom to bylo tady veřejně pro všechny.
Letos už to nevyřešíme ale příští rok s tím nemám problém vybrat nové místo ať vyhovuje a domluvit se.
Aha tak to ok já jsem viděl Z na značce tak jsem myslel že si někde odsud,kára krásná do budoucna taky zvažuju něco podobného :)
Letíme teď do Miami v březnu tak se tam pokochám pořádnýma kárama :)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování "Srazy 2016"

Příspěvek od FoXo »

Sa mi tak zdá, že tento rok to zas Slováci aj Česi dáko dojebali na tých MS 2016 :D
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Odpovědět

Zpět na „Srazy“