Pokec Olšovec 2015

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od Scorpion.11 »

Lidi si raději v pohodlí domova podívají na pěkné fotky, nežli by přijeli na sraz :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Reklama
 

KiaraStanley

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od KiaraStanley »

Scorpione, lidi je potreba motivovat, aby prijeli na sraz. Rozhadany club nikoho za srdce nechytne.
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od ladinek »

Zde se , ale nikdo nehádá :D z členů co zde jsou.
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
KiaraStanley

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od KiaraStanley »

No jasně :D
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od Scorpion.11 »

Stando, vyděl jsi někoho na srazu se hádat či být zamračený a unuděný? Opak je pravda a těch pár jedinců zde :lol: :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
KiaraStanley

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od KiaraStanley »

Scorpione, ja myslim, ze vis moc dobre, o cem tady mluvim. Ale nema smysl to tu rozpitvavat. K tomuhle tematu to ani nepatri.
Olsovec je za nami, dopadl relativne dobre a ted je potreba se spis soustredit na dalsi aktivity tohoto clubu, ktere by sezona mela prinest a necekat do dalsiho roku na to, jestli dopadne dobre i Olsovec 2016.
custom1

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od custom1 »

KiaraStanley píše:Scorpione, ja myslim, ze vis moc dobre, o cem tady mluvim. Ale nema smysl to tu rozpitvavat. K tomuhle tematu to ani nepatri.
Olsovec je za nami, dopadl relativne dobre a ted je potreba se spis soustredit na dalsi aktivity tohoto clubu, ktere by sezona mela prinest a necekat do dalsiho roku na to, jestli dopadne dobre i Olsovec 2016.
Přesně tak!
Sraz dopadl dobře, ale už nyní je třeba plánovat sraz další a vymýšlet, co zlepšit, protože pořád je co zlepšovat ;)
KiaraStanley

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od KiaraStanley »

Přesně tak. Hlavně tady neusnout do dalšího roku. Je před vámi celé léto, jasně budou i dovolené, ale na druhou stranu, kdy jindy plánovat společné výlety a nějaké akce? V zimě, až bude sníh, určitě ne. Teď je ideální příležitost proto, utužovat vztahy s ostatními členy clubu, udělat klidně i nějaké lokální srazy s výletem třeba někam na hrad, do muzea a podobně. Nečekejte až na další Olšovec. Jinak to tady zase na rok umře. :PP:
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od hoza »

Myslím že je ještě brzy na hodnocení. Řekl bych že až na Piesočné budu moci vyhodnotí jak dopadl. Zatím ještě dobíram Antibiotika neb jsem po srazu lehl s virozou. :) v tuhle chvíli už víme některé věci ale odezva bude až za čas. Zvát lidi na lokální sraz je prima nápad ale stejne to dopadne jako vždy. Navíc je doba dovolených
KiaraStanley

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od KiaraStanley »

Chlapci, chlapci, to je marný s váma. :mrgreen:


Honzo, taky mi přišly některý věci na Olšovci docela úsměvný, ale to je spíš na osobní debatu, než na veřejné rozepisování se tady.
Teda ty jsi houby držák. Dva dny deště a hned rýmička. :mrgreen: Tak se z toho hlavně vylež, ať je zase dobře. :PP:
Uživatelský avatar
chali
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 12, 2015 23:11
Bydliště: Kyjov

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od chali »

Nebude v plánu náhodou něco v létě třeba výlet nebo tak? Jsem bohužel nováček tady na fóru ale nějaká letní akce třeba v Brně na přehradě by nebyla marná :P
MATZILLA 0,8 2000
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od hoza »

Tak já jsem pár dní potom moc nespal diky povinnostem vůči lidem na srazu ale příště to udělám jako fotograf. Fotky za 3 týdny až měsíc.
Lokální sraz určitě bude ale až budu mít dovolenou budu celou dobu hlídat moje dva poklady.
KiaraStanley

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od KiaraStanley »

A co takhle ty srazy směřovat někam víc do středu republiky? Je to trošku z ruky k vám. :D
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od Scorpion.11 »

chali píše:Nebude v plánu náhodou něco v létě třeba výlet nebo tak? Jsem bohužel nováček tady na fóru ale nějaká letní akce třeba v Brně na přehradě by nebyla marná :P
Proč jsi teda nepřijel na sraz do Jedovnic na Olšovec? Další sraz má druhá parta na Frenštátě :PP:

Jinak Brněnské srazíky se dělají, ale jak je známo moc o ně zájem není a jezdíme jen pořád ti stejní :lol: :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
KiaraStanley

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od KiaraStanley »

Lepší, když jezdí pořád ti stejní, než když nejezdí žádní ne? ;) Snaž se trochu Jirko. Jsi přece organizátor. :mrgreen: A když vás teda jezdí málo do Brna, tak něco udělejte u Prahy a pak přijedeme i my. :PP: Olšovec je pro většinu z nás strašně daleko. :cry:
Odpovědět

Zpět na „Srazy“