Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

jo, jo. Jak jsme dostali ten pátej gól, tak jsem šel raději vyměnit ty brzdové kotouče na nexii, co jsem si plánoval už od minulého týdne.
Reklama
 

Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Tak hokejisti mě taky nepotěšili ještě že sem to neviděl ale jen poslouchal chvíli v rádiu ale Neumannová ano ;)
Uživatelský avatar
Marra
Příspěvky: 222
Registrován: čtv říj 14, 2004 19:28
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Marra »

mě dnes nepotěšilo, že chce taťka prodat našeho milovaného favorita...
kdyby jste někdo měli zájem - F 136 L , r.v.90, STk 11/06, LPG, tažné, opravitelná koroze, plně funkční a celkem pěkný, otáčkoměr, rmgf Blaupunkt + 4 repro, potahy, mlhovky atd.... chceme za něj kolem sedmi šesti... vice info a foto na s.marek@centrum.cz

to mě opravdu nepotěšilo....to auto mi přirostlo k srdci....
Nexxxia Sedan 1,5 8V RAKETA za 6 l / 100 km
Iwoš
Příspěvky: 335
Registrován: čtv říj 27, 2005 11:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Iwoš »

Co mě dnes nepotěšilo?! Když mi nějaký odkund na parkovišti promáčkl zadní bok mýho Langoša. No co stat se to může, ale nevím kdo to udělal tak to budu muset zacálovat ze svýho. A prej pod pět tyček to nepude. :cry: :x :x
Jde to se mnou z kopce :roll: A pěkně prudkýho! Lanos 3D 1.5
"Držel jsem vlka za uši." A. Breisky
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

Marra píše:mě dnes nepotěšilo, že chce taťka prodat našeho milovaného favorita...
kdyby jste někdo měli zájem - F 136 L , r.v.90, STk 11/06, LPG, tažné, opravitelná koroze, plně funkční a celkem pěkný, otáčkoměr, rmgf Blaupunkt + 4 repro, potahy, mlhovky atd.... chceme za něj kolem sedmi šesti... vice info a foto na s.marek@centrum.cz

to mě opravdu nepotěšilo....to auto mi přirostlo k srdci....
kolko ???
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Dobrý večer :D Sraz za 27 venku +9 ;)
Už jsem se odhlásil ale tohle mě opravdu nepotěšilo :twisted:
CHtěl jsem to dát do vtipů ale tohle je černej humor :twisted:

http://www.novinky.cz/ekonomika/81642-b ... azuje.html

Když bude horko tak to svedou na teplo.Zkrátka kdo chce psa být tak si hůl najde a i si to zdůvodní :lol:
No nic ať nám jezdí a nezlobí :P
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Příspěvek od Vít, Jiří »

tak mě dneska nepotěšilo-když mě měnily kola na leto, tak zjistily že mám volný kulák a hotový destičky na levém kole.
Zítra jedu do PRAHY tak asi bude nákup-a potom hezkej pátek
Bohužel si troufnu jen na ty destičky----nechce se někomu na sraze mi vyměnit ten kulák? :lol:
ŘEZNÍK
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Tak rozhodně je to fakt, že někdo vykrádá už asi měsíc naše 2 sklepy (sklepní koje). Bydlíme v cihlovém 3patráku. Policajti nic nezjistili. Nejvíc můžem udělat to, že dáme pořádné petlice. Jednu jsme dali a je pořádně zohýbaná, ale drží. Teď jsem byl ve sklepě a druhá koje je rozbordelená a petlice nevydržela. Zítra tam dám samostříl a toho hajizla zabiju. Je mi to jedno. Už ukradl kolo a koloběžku v celkové hodnotě 24 tisíc a to mě fakt štve. :evil: :evil: :evil: :evil:
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
Dan
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 19, 2006 22:25
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Dan »

TAk to se musím taky pochlubit. Dneska ráno bylo pěkně teplo a svítilo slunce, tak jsem na dvoře ve firmě nechal otevřené střešní okno, abych se odpoledne neupekl :lol: Po obědě se začalo zatahovat a přišla bouřka, no a na auto jsem si nějak nevzpomněl. Docvaklo mi to až když jsem chtěl jet z práce domů a to už bylo pozdě - sedačka řidiče i spolujezdce durch :( Za blbost se holt platí..
Lacetti 1.8 SW světle zelená metalíza 35U, předtím Racer 1.5 GSi 8V 1993
Uživatelský avatar
Oněgin
Příspěvky: 358
Registrován: čtv úno 09, 2006 16:41
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Oněgin »

Ajta krajta! Já deštík naopak přivítal, protože mi umyl auto zasrané od všudepřítomných vrabců. Někde jsem slyšel, že prý jich ubývá - u nás je přesně opačný stav.
Nubira Wagon 1,6 SX, 98, klima, elektrika, Al kola, modrá metal.
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

Oněgin píše:Ajta krajta! Já deštík naopak přivítal, protože mi umyl auto zasrané od všudepřítomných vrabců. Někde jsem slyšel, že prý jich ubývá - u nás je přesně opačný stav.
ved jed vsetky sa stahuju k tebe, tak samozrejme ze inde ich musi ubudat :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

Vít, Jiří píše:tak mě dneska nepotěšilo-když mě měnily kola na leto, tak zjistily že mám volný kulák a hotový destičky na levém kole.
Zítra jedu do PRAHY tak asi bude nákup-a potom hezkej pátek
Bohužel si troufnu jen na ty destičky----nechce se někomu na sraze mi vyměnit ten kulák? :lol:
no to budeme 2 kdo potrebuje vymenit kulak, me v servisu za vymenu rekli 2000,- tak sem se otocil a sel :D :lol: :lol:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Chlapi , kulák , pokud je to řízení , není problém , můžu vzít stahovák , ale co pak geometrie :?: , dá se to odhadnout podle závitu , ale přibližně , tak aby jsi po cestě domu , než si necháš udělat geo , neojel gumu.
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Iwoš
Příspěvky: 335
Registrován: čtv říj 27, 2005 11:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Iwoš »

Na netu jsem si vyhlídl repra, žádná sláva obyčejné chrastítka. Našel jsem si i-obchod s nejnižší cenou, objednal a čekal. Repráčky došli v pořádku, měl jsem radost jak malej Jarda, ale jen do chvíle než jsem navštívil Makro, protože je tady měli o čtyri stovky lacinšší. A potom, že i-obchody jsou nejlacinější :x
Jde to se mnou z kopce :roll: A pěkně prudkýho! Lanos 3D 1.5
"Držel jsem vlka za uši." A. Breisky
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Iwoš píše:...jen do chvíle než jsem navštívil Makro, protože je tady měli o čtyri stovky lacinšší. A potom, že i-obchody jsou nejlacinější :x
Já to naštěstí zjistil včas. Kupoval jsem kameru - v Makru cena -400Kč oproti nejlevnějšímu e-shopu!
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Odpovědět

Zpět na „POKEC“