porucha elektroniky - smerovky

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
majkii
Příspěvky: 133
Registrován: ned črc 15, 2012 16:09
Bydliště: Žilina

porucha elektroniky - smerovky

Příspěvek od majkii »

Ahojte, v piatok som odstavil Orla na parkovisku pred panelákom a dnes (nedela) mi zvoní suseda, že mi svietaia svetlá. Pomyslel som si, že je to nejaká blbosť, ale nedalo mi, išiel som pozrieť a na moje prekvapenie svietila pravá predná a pravá zadná smerovka a na palubnej doske svietila zelená šípka smerovky doprava. S autom som od piatka nikde nebol a som si istý, že v piatok nič nesvietilo. Stretol sa už niekto s niečím podobným?
Renault Thalia 2007 1.2 16V, modrá
Orlando 1.8 104 kW LT+ Pewter grey+BT

Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: porucha elektroniky - smerovky

Příspěvek od pejee »

páčka směrovek byla v jaké poloze? já jsem si takhle zapnul taky (ale ne směrovky).. na budíkách svítila zelená šipka, v předním světle parkovací žárovka a zadní žárovka..jen jedna strana auta
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Uživatelský avatar
majkii
Příspěvky: 133
Registrován: ned črc 15, 2012 16:09
Bydliště: Žilina

Re: porucha elektroniky - smerovky

Příspěvek od majkii »

nie som si úplne istý, páčka mohla byť vypnutá. Na parkovacvie stojisko som cúval a vtedy nezapínam smerovku, jedine ak by som pri vystupovaní z auta ju omylom zapol.
Renault Thalia 2007 1.2 16V, modrá
Orlando 1.8 104 kW LT+ Pewter grey+BT

Obrázek
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: porucha elektroniky - smerovky

Příspěvek od Richard »

některý auta mají parkovací obrysovky, když vypneš motor s páčkou blinkrů v poloze blikání svítí světla na té straně na kterou jsi zvolil páčkou..... projdi si manuál..... ale určitě svítí obrysovky ne blinkry.....
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: porucha elektroniky - smerovky

Příspěvek od pejee »

JJ to co píše Richard myslím máme všichni na chevroletech. Jinak máš v záruce ne? tak to chvíli pozoruj a kdyby to blblo často tak servis na záruku oprava.
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Uživatelský avatar
majkii
Příspěvky: 133
Registrován: ned črc 15, 2012 16:09
Bydliště: Žilina

Re: porucha elektroniky - smerovky

Příspěvek od majkii »

ďakujem je to tak, ide o funkciu pri zapnutej smerovke sieti tá strana obrysoviek na ktorej je zapnutá smerovka. Včera som to dobre nevidel pre silne protislnko. Tieež záhada so zapnutou smerovkou sa vysvetlila tým, že manželka bola vysávať auto a omylom zapla smerovku.
Niečo som sa zase naučil a objavil novú funkciu o ktorej som nevedel, v každom prípade som mal obavu pretože mi blbnú občas kontrolky a palivomer a občas nenaštartujem.
Ešte raz vďaka
Renault Thalia 2007 1.2 16V, modrá
Orlando 1.8 104 kW LT+ Pewter grey+BT

Obrázek
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: porucha elektroniky - smerovky

Příspěvek od pejee »

-i a funkci follow me home znáš? i když na parkovišti dál od domu je nepotřebná :D
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Elektronika“