nejde nastartovat

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
tiborgs
Příspěvky: 2
Registrován: pon kvě 04, 2009 15:34

nejde nastartovat

Příspěvek od tiborgs »

vo stvrtok vecer mi auto v neutrali pri jazde z kopca zdochlo.
zastavil som a v pohode nastartoval.
o 5 min. to pri parkovani urobilo znova.
znova som nastartoval a slo v pohode
na druhy den vecer uz pri startovani nenabehol, ako by bola slaba bateria a zacalo pod paluboukou striedavo piskat - - - - :?:

zeby to bolo len v baterke?? alebo alternator??

este doplnim auto je 1.5 DOHC r.96

s autom nemam velke skusenosti takze by som len chcel skor radu ze kde by mohla byt chyba.

diky za kazdu radu....
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no tohle by mohlo byt dobijeni a nebo baterka.ale tezko rict.zkus pres kabely nastartovat a zmerit dobijeni.
jinak me nic nenapada
jo a jeste pumpa paliva
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
daredriver
Příspěvky: 84
Registrován: ned led 18, 2009 11:33
Bydliště: Rovensko pod Troskami

Re: nejde nastartovat

Příspěvek od daredriver »

Nedávno se mi stala super příhoda mám nessí na LPG no a už mi docházel plyn i benzín, pár metrů od pumpy mi to chcíplo, kamoši mě tam chtěli dotlačit. Ja se rozjel znovu na plyn a natankoval půl nádrže benzínu, a nešlo na něj nastartovat tak jsem to zkoušel na plyn a s trhavými pohyby jsem odjel z pumpy na plyn za vraty mi to chcíplo:( pak jsem popojížděl a konec! Když jsem už vpodstatě po 20 minutách zajistil odtah tak jsem to ještě zkusil na plyn a nastartoval jsem jel kousek tak 200 m cukaloto až najednou samo od sebe auto přeplo na benzín palivové čerpadlo zabralo a jel jsem. Na plyn to cukalo protože byly mizerný kabely ke svíčkám, ale proč nešlo čerpadlo nebo to nechtělo jet na benzín je mi záhadou. Možná za to mohl mráz a trocha vody v nádrži nebo nějaká nečistota, opravdu nevím.

Ale když auto nejede kouknul bych do pojistek, na svíčky, na čerpadlo, po kabelech,... někde se zavada objevit musí
DAEWOO TICO
DAEWOO NEXIA 1,5 16V
ŠKODA 120
https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=57&t=13482 nahradní díly na Nexii
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“